wersja: normalna | kontrastowa rozmiar czcionki: A A A

O projekcie

Główny cel projektu jest wypracowanie oraz wdrożenie przez min. 50 podmiotów w całym kraju, do 30.09.2019, przy współpracy z Partnerem ponadnarodowym, nowych rozwiązań i instrumentów, opartych na narzędziach i praktykach stosowanych w Wielkiej Brytanii, umożliwiających zwiększenie możliwości zatrudnienia osób młodych bez pracy, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu (tzw. młodzieży NEET), co w efekcie pomoże tym osobom podjąć / utrzymać aktywizację edukacyjną / zawodową.

Spotkanie nt. szkolenia i aktywizacji młodzieży NEET

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatne spotkania dotyczące problematyki związanej ze szkoleniem i aktywizacją młodzieży NEET realizowane w ramach projektu „Młodzież NEET. Nowe metody aktywizacji oparte na współpracy ponadnarodowej”.

Spotkanie podzielone jest na dwa dni:
Dzień pierwszy - 19 lutego 2018 r. w godzinach 8.30 – 15.00 – spotkanie prowadzone przez polskich ekspertów
Dzień drugi – 20 lutego 2018 r. w godzinach 8.30 – 15.00 – szkolenie prowadzone przez ekspertów z Wielkiej Brytanii



Spotkania odbędą się w Rzeszowie w centrum konferencyjnym Grein Hotel przy ul. Rejtana 1.

Dla uczestników zapewniamy:
- serwis kawowy i obiad,
- tłumacza,
- refundację kosztów dojazdu*
- refundacja kosztów noclegu*
- zaświadczenie

Zapraszamy pracowników instytucji działających na rzecz aktywizacji edukacyjno-zawodowej oraz integracji społecznej osób młodych w wieku 15-29 lat, takie jak PUP, OHP, agencje zatrudnienia, NGO, podmioty ekonomii społecznej, instytucje pomocy i integracji społecznej, instytucje szkoleniowe formalne, nieformalne i pozaformalne.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: tel. 795 578 681, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

* szczegółowe informacje dotyczące refundacji dostępne u koordynatora projektu